Yıldız Çiftinin 15 Yaşındaki Kızı Yeni Tıraşlı Saç Modelini Sergiledi: Jennifer Garner ve Ben Affleck’in Kızının Son Fotoğrafları!

 Yıldız Çiftinin 15 Yaşındaki Kızı Yeni Tıraşlı Saç Modelini Sergiledi: Jennifer Garner ve Ben Affleck’in Kızının Son Fotoğrafları!

Eski Hollywood ikilisi Ben Affleck ve Jennifer Garner’ın 15 yaşındaki kızı Seraphina Affleck, geçtiğimiz Salı sabahı günlük hayatın bir kesitinde görüntülendi. Annesiyle birlikte okul servisi beklerken, internette ortaya çıkan fotoğraflarda Seraphina rahat bir giyim tarzıyla karşımıza çıkıyor. Kot pantolon ve bej rengi bir kazak giyen Seraphina, zeytin rengi sırt çantası ile kombinini tamamlamış ve cesur bir şekilde kazıtılmış saçlarıyla dikkat çekiyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Page Six (@pagesix)

Bu cesur saç stili, Seraphina’nın geçtiğimiz yılın sonunda sahip olduğu bob saç modelinden belirgin bir şekilde farklı. 6 Ocak 2009 doğumlu olan genç kız, görüntülendiğinde kulaklığını takmıştı ve bu görüntü, halktan çeşitli tepkilerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Gözlemciler, Seraphina ile babası Ben Affleck arasında, özellikle de yeni saç stiliyle ortaya çıkan benzerliğe dikkat çekerek karşılaştırmalar yaptı. Yorumlar, babasıyla yapılan direkt karşılaştırmalardan genç kızın sağlığına yönelik endişeleri dile getirmeye kadar uzandı.

Buna karşılık, sayısız çevrimiçi yorumcu Seraphina’nın saç stilini alkışlayarak, kazıtılmış saçlarını modaya uygun bir ifade olarak değerlendirdi. Yorumlar saç stilinin sevimliliğinden övgüye varan ve canlılığını artırmak için renk katma önerilerini içeren ifadelere sahipti. Hatta bazıları, Seraphina’nın bireyselliğini överek bu stili Demi Moore’un ikonik saç modeliyle karşılaştırdı.

Seraphina’nın bu denli ilgi çekmesine rağmen, annesi Jennifer Garner tarafından desteklenen bir karar olarak sosyal medyada hesabı bulunmuyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Garner, çocuklarının hayatlarını özel tutma ve sosyal medya platformlarının kamusal ilgisinden uzak tutma kararını daha önce dile getirmişti.

Related post

Videos from internet: