“Yaşlı bir adamla yaşlı karısı”: Julia Roberts’ın kocasıyla çekilmiş fotoğrafları internette yayıldı!

 “Yaşlı bir adamla yaşlı karısı”: Julia Roberts’ın kocasıyla çekilmiş fotoğrafları internette yayıldı!

55 yaşındaki Julia Roberts, eşi aktör Daniel Moder ile birlikte bir fotoğraf paylaştı. İkilinin 2002’de nikah masasına oturduğunu ve Morder’ın ünlü eşinden bir yaş küçük olduğunu belirtmekte fayda var. Fotoğrafa yapılan yorumlarda çiftin öncekinden biraz yorgun ve yaşlı göründüklerine dikkat çekildi.

Sosyal medya paylaşımının altına gelen yorumlar “Biraz yorgun görünüyorlar değil mi?”, “Aniden oldukça yaşlanmış gibiler” ve “Seni tanımam biraz zaman aldı” ifadelerini içeriyordu. Hatta bazıları şaka yollu olarak onları “tarladan sonra mola veren çiftçilere” benzetse de “Çok yetenekli ve çekici bir çift” olduklarını da belirtti.

Hayranları sevgi ifadelerini dile getirerek, “Bu ikiliye bayılıyorum. Çok samimi bir çiftler, şov dünyasında ender bulunur bir şey” ve “Gerçekten sevimliler” yorumlarında bulundu. Bazıları ise endişelerini dile getirerek, “Bu fotoğrafta tuhaf görünüyorlar” ve “Julia belli ki estetik müdahaleler olmadan yaşlanmayı tercih ediyor” dedi.

Birçok kişi Roberts’ın doğal yaşlanma sürecini överek, “Julia’nın doğal güzelliğini böylesine zarif bir şekilde benimsemesi çok güzel” ve “Doğal görünümünü korumasındaki özgünlüğü takdire şayan” ifadelerini kullandı.

Yorumlarda ayrıca onları “tıpkı sıradan bir nine ve dede gibi” benzeten ifadelere de rastlandı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Related post

Videos from internet: