Yaşlanışı Nasıl Olmuş! Paparazziler Celine Dion’un nadir bir halka açık görünümünü yakaladı

 Yaşlanışı Nasıl Olmuş! Paparazziler Celine Dion’un nadir bir halka açık görünümünü yakaladı

Çoğu kişi Celine Dion’u “bir hit harikası” olarak görüyor. Bu, aniden büyük ün ve gelir elde eden ancak bu başarısını tekrarlayamayan kişiler için kullanılan bir ifade.

Elbette bu tamamen Dion’a uymuyor. Evet, Titanic filmi için kaydedilen My Heart Will Go On şarkısı sayesinde, yıldız 1997 yılında dünyanın en zengin ve en popüler yıldızlarından biri haline geldi. Bu şarkıyı, vokalistle özdeşleşmiş hale geldi diyebiliriz. Ancak Dion’un uzun bir başarı listesi var. Kariyeri boyunca 20’den fazla albüm kaydetti, “Eurovision”u kazandı, birkaç ödül kazandı ve dikkat çekici, çarpıcı görüntüleriyle bir moda ikonu haline geldi.

Ancak son zamanlarda Celine, kamusal alanda daha az görünmeye başladı. En son dikkat çeken moda görünüşleri Mart 2020’de gerçekleşti. Bundan sonra, yıldız çoğunlukla sosyal medya aracılığıyla ve çok nadiren hayranlarıyla konuştu. Tabii ki tamamen kaybolmadı: zaman zaman röportajlar yapmış ve yeni bir kayıt üzerinde çalışmıştı. Kariyerine ara vermeden önce büyük bir turne planlamıştı. Bunun yıldızın garip bir hastalıkla ilişkili olduğu keşfedildi.

Bir yıl kadar önce Dion, ara sıra kas sorunları yaşamaya başladı. Bunun sonucunda performans sergileyemedi. Doktorlar halen meşguldü: kimse bir teşhis koyamıyordu. Kas spazmları, tiroid sorunları ve stres gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir.

Ancak yıldız, sahneye geri dönmekte kararlı. Bu ne zaman olacak tahmin edemiyor. Bu arada, sessizliğini bozmaya karar verdi – Celine, yaklaşık iki yılın ardından ilk kez bir arkadaşıyla birlikte New York’ta bir helikopter pistinde görüntülendi. Dion, hala trend ve egzantrik görünüyor, Gucci kemerli, boyun çevresinde dikkat çekici mücevherler takmış ve şık bir gömleğin altında bir şerit halinde görünen biraz açık göbek ile. Ancak giyim tarzıyla ilgili bu kadar. Ancak, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı çünkü divanın belirgin bir şekilde yaşlandığı görünüyor.

Related post

Videos from internet: