Steven Seagal’ın Farklı Uluslardan Dört Eşi : Aktörün meşru olmayan kızı nasıl görünüyor

 Steven Seagal’ın Farklı Uluslardan Dört Eşi : Aktörün meşru olmayan kızı nasıl görünüyor

Steven Seagal, “Esirge 1” ve “Esirge 2” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınan efsanevi oyuncu, 70 yaşına yaklaşıyor. Onun ünü 90’lı ve 2000’li yıllarda, özellikle de “Esirge” filmindeki Casey Ryback rolüyle arttı. Seagal, son yıllarda belki de eskisi kadar aktif olmasa da Rusya dahil olmak üzere dikkat çeken görünümler sergiliyor.

Profesyonel yaşamının ötesinde, Seagal’ın kişisel hayatı birden fazla evlilik ve ilginç dönemeçlerle dolu. Gelmiş geçmiş farklı milliyetlerden dört evliliği kapsayan oyuncunun ilişkilerine bir göz atalım. İlk Eşi – Miyako Fujitani (Japon): Seagal’ın evlilik yolculuğu, 17 yaşında Japon Miyako Fujitani ile başladı. Seagal, dövüş sanatları eğitimine Japonya’da devam etti.

Onbeş yıl sonra, 1984’te evlilik sona erdi. Miyako, onların oğlu Kentaro ve kızları Ayako’yu doğurdu.

Üçüncü Eşi – Kelly LeBrock (Amerikalı): En tanınmış birliktelik Amerikalı aktris Kelly LeBrock ileydi. On yılı aşkın bir sürede üç çocukları oldu. Ancak, Seagal’ın dadı Arissa Wolfe ile ilişkisi nedeniyle evlilik çözüldü. Boşanma sürecinde ev içi şiddet iddiaları ortaya çıktı.

Boşandıktan sonra LeBrock özgürlüğünü geri kazandı, Arissa Wolf ise Seagal’ın gayrimeşru çocuğu Savannah’ı dünyaya getirerek hayatına devam etti.

Arissa Wolf o zamandan beri özel bir hayat sürdürmekte ve Seagal ile bağlarını koparmış durumda. Savannah ise iddialara göre anne oldu ve Seagal’ı dede yaptı.

Dördüncü Eşi – Batsukhiin Erdenetuya (Moğol): Seagal, Moğolistan’da Batsukhiin Erdenetuya ile aşkı buldu ve bu dördüncü evliliği oldu. Birlikteliklerinden bir oğulları Kunzan dünyaya geldi.

Batsukhiin Erdenetuya, Seagal’ın seyahatlerine eşlik eden ve hatta filmlerinde görünen sadık bir eş oldu. Seagal’ın dalgacı kişisel yaşamına rağmen, şu anki evliliği sağlam görünüyor ve Batsukhiin Erdenetuya, onu dünyadaki en iyi adam olarak tanımlıyor.

Seagal ara sıra görünümlerini sürdürdükçe ve hayranlar onun unutulmaz rollerini hatırlarken, kişisel hayatı hala ilginç bir destan olarak kalıyor.

Related post