“Şortlarla, Makyajsız ve Saç Toplu Halde”: Paparazziler Jennifer Lopez’i Böyle Yakaladı!

 “Şortlarla, Makyajsız ve Saç Toplu Halde”: Paparazziler Jennifer Lopez’i Böyle Yakaladı!

Jennifer Lopez’in hayranları, yıldızın 53 yaşında genç ve kusursuz görünümünü nasıl koruduğunu merak ediyor. Jennifer, Instagram’ında kusursuz resimler paylaşırken, paparazziler de sanatçıyı makyajsız ve dijital rötuşsuz doğal hallerini yakalamaya çalışıyor. Geçenlerde fotoğrafçılar, Lopez’i Los Angeles sokaklarında herhangi bir makyaj veya saç şekillendirmesi yapılmamış, spor salonundan çıktıktan sonra doğal haliyle görüntülediler.

53 yaşındaki şarkıcının bu fotoğraflarına yapılan yorumlar arasında şu ifadeler yer aldı: “Herhangi bir insan gibi görünüyor,” “Kiev’de Jennifer gibi birçok kişi görüyoruz,” “Ona ikinci bir bakış bile atmazdım,” “Makyajın sihri,”

“Bazıları Lopez’in asla klasik bir güzellik olmadığını söylüyor. Gerçek gücü, yorulmak bilmeyen çalışma azmi ve oyunculuk yeteneği,” “Sevimli. Bu şekilde makyajsız daha çekici geliyor bana,” “Yaşını gösteriyor,” “Kaç kişi doğal olarak güzel olduğunu iddia edebilir?”

Yıldızın doğal fotoğraflarının altına yazılan yorumlar arasında “Alışılmışın dışında bir şey yok” ifadeleri de yer aldı.

Related post

Videos from internet: