O, Yuvarlak Karın Hatlarından Utandı : Bir Kadın Oğlunu 62 Yaşında Doğurdu

 O, Yuvarlak Karın Hatlarından Utandı : Bir Kadın Oğlunu 62 Yaşında Doğurdu

Patricia Rashbrook, çocuk psikiyatristi olarak yaşamını sürdüren biri olarak, ikinci eşiyle 62 yaşında bir çocuğa sahip olma hayalini gerçekleştirdiği dikkat çekici bir hikayeyle karşımıza çıkıyor.

Doğal yollarla çocuk sahibi olma konusunda zorluklarla karşılaşan Patricia, üreme sağlığı kliniğinden yardım almaya karar verdi.

İngiltere’de genellikle 40 yaşın üzerindeki kadınlar için tüp bebek tedavisi (IVF) mevcut değildir, ancak Patricia ve John, sıra dışı yöntemleriyle tanınan tartışmalı bir İtalyan doktorundan yardım buldular.

İngiltere’ye hamile dönen Patricia, başlangıçta ailesinden ve arkadaşlarından yargılanma korkusuyla gebeliğini gizli tuttu.

62 yaşında olan Patricia, 2006 yılında JJ adında bir oğlu başarıyla dünyaya getirdi. Son zamanlarda JJ, 17. doğum gününü kutladı ve ileri yaşta annelik serüveninin benzersiz yolculuğunu vurguladı.

Patricia’nın hayatının ilerleyen dönemlerinde annelik yolunu seçmesi, bu olağanüstü hikayeye ilginç bir katman katıyor. Bu olağanüstü hikaye hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın!

Related post

Videos from internet: