O 89 Yaşında, O ise 66 Yaşında: The Thorn Birds”un Maggie ve Ralph’ı 40 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor

 O 89 Yaşında, O ise 66 Yaşında: The Thorn Birds”un Maggie ve Ralph’ı 40 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor

1983 yılında, “The Thorn Birds” filmi büyük yankı uyandırdı ve Richard Chamberlain ve Rachel Ward’ın canlandırdığı Father Ralph ve Maggie karakterlerini hayata geçirdi.

Altın Küre Ödülü sahibi olan Chamberlain, Father Ralph karakterini canlandırırken, o dönemde henüz yeni başlayan bir aktris olan Rachel Ward, Maggie rolünü üstlendi. İlginç bir şekilde, Ward, filmin çekimleri sırasında Maggie’nin eşi Luke’u oynayan Bryan Brown ile gerçek bir ilişki geliştirdi.

Film setinin dışında, Rachel Ward ve Bryan Brown’ın ekran bağlantısı gerçek bir ilişkiye dönüştü ve evliliğe ve üç çocuğun yetiştirilmesine yol açtı. Yıllar geçmesine rağmen, şu anda 89 yaşında olan Richard Chamberlain, hala ekranlarda varlığını sürdürüyor.

Ancak, Rachel Ward farklı bir yol seçti ve 2014 yılında oyunculuktan emekli olduğunu duyurdu.

Hayranlar, son zamanlarda yıldızları gördüklerinde, onların görünümleri hakkında fikirlerini dile getirdi. Bazıları Chamberlain’ı “yaşı için harika görünüyor” diye övüyor, Ward’ın görünüşüyle ilgili yorumlar ise hayal kırıklığı ifade ediyor, “Maggie kendini bıraktı” diyerek ve “kendine bakmayı bıraktı” şeklinde ifadeler kullanıyor.

“The Thorn Birds”un kalıcı mirası ve yıldızlarının değişimi hala izleyicileri büyülemeye devam ediyor.

Yıllar içinde nasıl değiştikleri konusundaki düşünceleriniz nelerdir?

Yorumlarınızı paylaşın.

Related post

Videos from internet: