Küçük yaşına rağmen birkaç güzellik yarışmasını kazanan kız: Kız şimdi nasıl görünüyor?

 Küçük yaşına rağmen birkaç güzellik yarışmasını kazanan kız: Kız şimdi nasıl görünüyor?

On bir yıl önce, genç bir kız varlığıyla küresel dikkati üzerine çekti.

Tartışmalara rağmen, çocuk güzellik yarışmaları popülerliğini korumaya devam ediyor. Genellikle, ebeveynler çocuklarını bu tür etkinliklere iterek, çocuğun hassas psikesine zarar verebilecek etkileri göz ardı ederler.

Erken şöhret her zaman mutluluğa eşit değildir; aslında, genellikle ileriki yaşamda önemli zorluklara yol açar, Alana Thompson’ın deneyimleri bunun en iyi örneğidir, ayrıca Honey Boo Boo olarak da bilinir.

2012’de, Alana TLC’nin “Toddlers & Tiaras” programına katılımıyla üne kavuştu. Altı yaşındaki çocuğun canlılığı, neşesi ve sanatsal yeteneğiyle, dünya çapındaki izleyicilerin kalbini kazandı.

Beklenmedik derecede olgun beyanları, katılmak amacının maddi kazanç olduğunu itirafı gibi, onu izleyicilere daha da sevimli kıldı.

Tombul ama sevimli görünümü, canlı performansları ve bedenini açıkça sergilemesi, sempati topladı.

Alana’nın annesi, June, kendi görünümü ve modasıyla ilgili eleştirilere rağmen, kızıyla birlikte aleniyetin tadını çıkardı.

İlk başarısının ardından, Alana ve ailesi kendi reality şovları “Here Comes Honey Boo Boo” ile ün kazandılar.

Küçük bir kasabanın dışında yaşayan ailenin gelenek dışı şakaları, Alana’nın çekiciliğiyle birleşince, izleyicileri çekti. Ailenin eğlence için sömürüldüğü eleştirilerine rağmen, programın popülerliği yükseldi.

Zamanla, Alana’nın kilosu arttı, ailesinin fast food’a olan düşkünlüğünü yansıttı. Gövde fonksiyonlarını da içeren günlük yaşamının açık bir şekilde anlatımı, bazı izleyicileri şaşırttı, ancak birçok kişiye hitap etti.

Program ilerledikçe, ailenin zorlukları da arttı. June’ın çalkantılı ilişkileri ve kişisel mücadeleleri hikayenin merkezine yerleşti.

June’ın kilo verme yolculuğu ve sonrasında tekrar kilo alması da dahil olmak üzere, aile kamuoyunun dikkatini çekmeye devam etti. Alana, çocukluk şöhretinin ötesinde daha parlak bir gelecek için kararlılıkla yolunu çizerken, kız kardeşi ve erkek arkadaşının desteğiyle yolunu bulmaktadır.

Kilosunu diyet ve egzersiz yoluyla ele almaya çalışmasına rağmen, cerrahi müdahale ihtimaliyle karşı karşıya kalıyor.

Kız kardeşi ve erkek arkadaşının desteğiyle, kararlılıkla yolunu çiziyor ve çocukluk şöhretinin ötesinde daha parlak bir gelecek için hedefliyor.

Herhangi bir yorumunuz var mı?

Related post

Videos from internet: