“Dogal Ve Parlak Bayan”: Cameron Diaz’ın Son Medya Görünümündeki “Kırmızı Dudaklar” Bakışı!

 “Dogal Ve Parlak Bayan”: Cameron Diaz’ın Son Medya Görünümündeki “Kırmızı Dudaklar” Bakışı!

Cameron Diaz ve Benji Madden neredeyse on yıldır birlikteler. Dokuz aylık bir birlikteliğin ardından, 5 Ocak 2015’te Diaz’ın Beverly Hills’teki evinde dünyaevine girdiler.

Düğün törenlerinde, yakın aile ve arkadaşlarının eşliğinde evlilik yolculuğuna çıkmanın tarifsiz mutluluğunu dile getirdiler. Acele etmeme kararlı olan “Seks kasedi” oyuncusu Diaz, 42 yaşında ideal eşini Madden’da bulurken, o sırada Madden 35 yaşındaydı. Düğününde Diaz, mükemmel bir eş beklemenin verdiği memnuniyeti dile getirdi.

Diaz sık sık Madden’ı “en inanılmaz adam” olarak överek, böylesine harika bir eşe sahip olmasına yol açan sabrı için minnettarlığını ifade etti. Çift, 8. evlilik yıldönümlerini Ocak 2023’te kutlarken, Madden 7 Ocak 2023’te Instagram’da aralarındaki birlikteliği anan ve birlikte daha fazla yıl geçirme arzusunu dile getiren duygusal bir sanat eseri paylaştı: “Aşık, İlham Veren, Mutlu ve Minnettarım. 8 yıl geride kaldı, yaşanacak koca bir ömür var.”

Metinden bahsedilen “küçük” ise su taşıyıcılık yoluyla 2019 yılında dünyaya gelen ve şu an dört yaşında olan kızları Raddix’e işaret ediyor. Diaz, olağanüstü bir baba ve başarılı bir müzisyen olarak Madden’a hayranlık duyuyor, kızlarına serenatlar söyleyişine hayran kalarak onu çocuk müzikleri kaydetmeyi düşünmeye teşvik ediyor.

Madden’ın aksine Diaz, ailesi de dahil olmak üzere kişisel hayatına odaklanma arzusunu dile getirerek oyunculuk kariyerine ara verdi. “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” programına konuk olduğu son dönemde Diaz, doğal çekiciliği ve espri anlayışı ile hayranlarını büyüledi, zamansız güzelliği ve zarif bir şekilde yaşlanmasıyla övgü topladı.

Hayranları tarafından “bir melek” olarak tanımlanan Diaz’ın zarif, tamamen siyah kıyafeti ve minimal makyajı, 51 yaşında kalıcı çekiciliğini vurguladı.

Diaz, annelik rolünün ve Madden’la kurduğu hayatın keyfini çıkarıyor, birlikte kurdukları güzel ailenin değerini biliyor.

Related post

Videos from internet: