Bu Siyam ikizleri 4 yaşındayken ayrıldı: Şimdi durumları nasıl

 Bu Siyam ikizleri 4 yaşındayken ayrıldı: Şimdi durumları nasıl

Jake ve Erin Herrin, 2002 kışının sonunda iki kızı Kendra ve Malia’ya sahip oldu. Bebekler Siyam ikizleri çıktı ve bu farklı tepkilere neden oldu. Bir yandan, ebeveynler kızlarının ailelerine katılımından dolayı çok sevinçliyken, diğer yandan kızlarının geleceği hakkında endişeliydiler.

Kendra ve Malia, dört yıl boyunca tek bir yaşamın keyfini çıkardılar, ancak ebeveynleri onlara bağımsız bir yaşam şansı vermek istediler ve onları ayırdılar. Kızlar her biri iki bacağa sahipti ve bir tanesini kullanabiliyorlardı. Zamanla uyum sağladılar ve zorluk çekmeden yürüyebiliyor ve hatta koşabiliyorlardı.

İkizleri ayırmak için yapılan operasyon 2006 yılında gerçekleştirildi. 31 doktorun katıldığı bu operasyon bir günden daha uzun bir süre devam etti. Medya bu olayı hızla öğrendi ve Kendra ve Malia küçük süperstarlar haline geldi.

İkizler, 14 yıldır yalnız yaşıyorlar. Tabii ki, yeni ortamlarına uyum sağlamaları gerekiyordu, ancak bunu zamanla başardılar. Kızlar okula gidiyor ve bazen evde eğitim alıyorlar. Ayrıca kızlar beceriler geliştirdiler: her ikisi de resim yapmaktan keyif alıyor ve bunda kötü değiller. Kendra ve Malia, çaresiz senaryolar olmadığını göstererek yaşıtlarına iyi bir örnek teşkil ettiler. Okulun kahramanları olarak kabul ediliyorlar ve yaşıtları onlara saygı duyuyor. Kızlar 18 yaşına geldi ve bu görünüşleri böyle.

Kızlar tam bir yaşam sürüyorlar; ayrı olma ve farklı alanlarda bulunma imkanları var. Kızlar okula gidiyor ve bazen evde eğitim alıyorlar. Kızların her ikisi de yeteneklere sahip: resim yapmaktan keyif alıyorlar ve bunda son derece başarılılar.

Kendra ve Malia, çaresiz senaryolar olmadığını göstererek yaşıtlarına iyi bir örnek teşkil ettiler. Okul kahramanları olarak kabul ediliyorlar ve sınıf arkadaşları onlara büyük saygı duyuyor. Kızlar şimdi 18 yaşında, görünüşlerinden de belli oluyor.

Kardeşler tam bir yaşam sürüyorlar; ayrı olma ve farklı alanlarda bulunma imkanları var. Kızlar sürücü kursunu tamamladılar ve mükemmel şoförler. Kardeşlerin bir YouTube kanalı ve sosyal medya profilleri var, burada hayatlarından ilginç olayları paylaşıyorlar. On binlerce insan ikizleri sosyal medyada takip ediyor.

Herrin kardeşler, Siyam ikizi olan Kelly ve Carter’ın annesiyle etkileşimde bulunuyorlar. Ona rehberlik ediyorlar ve kişisel deneyimlerine dayanarak bebeklere yardımcı oluyorlar. Kelly ve Carter da boşanmayı planlıyorlar, ancak ebeveynleri henüz bir karar vermedi.

Related post