“Babasının Aynısı: Michael Jackson’ın En Küçük Oğlu Tıpatıp Benziyor!”

 “Babasının Aynısı: Michael Jackson’ın En Küçük Oğlu Tıpatıp Benziyor!”

Jackson Ailesine yakın bir aile dostu olan Omer Bhatti, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada Michael Jackson’ın en küçük oğlu Bigi’nin bir fotoğrafını paylaştı.

Hayranlar, Bigi’nin görünümü karşısında şaşkına döndüler ve MJ ile olan çarpıcı benzerliğine dikkat çektiler. Tepkiler farklıydı, bazıları Bigi’nin fiziksel gelişimini vurguladı, bazıları ise efsanevi babasına olan benzerliğini ön plana çıkardı.

Bigi, kardeşlerinin aksine nispeten gizli bir hayat sürdürdü. Michael Jackson’ın ölümünden sonra, Bigi de dahil olmak üzere çocuklarının velayeti ve bakımı sorumlulukları gündeme geldi.

Katherine Jackson ve TJ Jackson, müşterek vasi olarak devreye girdiler. Katherine Jackson, yakın zamanda aldığı bir kararla 15 yaşındaki Bigi’nin müşterek vasiliğini bırakmaya karar verdi ve 39 yaşındaki TJ’nin artık vasiyet sorumluluklarını tamamen üstlenebileceğine olan güvenini dile getirdi.

Ailenin müzikal mirası, Prince ve Bigi’nin Beatles ve babalarının müziğinin büyük hayranları olmasıyla güçlü kalmaya devam ediyor. Zengin bir müzikal mirasa sahip olmanın bu bağlantısı, yetiştirilme biçimlerini şekillendirmeye devam ediyor.

Related post

Videos from internet: