“Baba ve Kızı Birbirine Benziyor”: Beyoncé ve Jay-Z’nin Nadiren Görülen 6 yaşındaki Kızı Fotoğrafçılar Tarafından Yakalandı!

 “Baba ve Kızı Birbirine Benziyor”: Beyoncé ve Jay-Z’nin Nadiren Görülen 6 yaşındaki Kızı Fotoğrafçılar Tarafından Yakalandı!

Bu Pazar günü gerçekleşen 2024 Super Bowl’da, Jay-Z’nin 12 yaşındaki kızı Blue Ivy Carter ve 6 yaşındaki kızı Rumi Carter’ın değerli anlarını ölümsüzleştirdiği sırada çekilen fotoğraflar, taraftarların kalbini ısıtan bir görüntü ortaya çıkardı. Bu yürek ısıtan kare, kısa sürede internetteki hayranların beğenisini topladı ve sevgi dolu yorumların yağmasına neden oldu.

Hayranlardan biri, Rumi’nin teyzesi Solange’a ne kadar benzediğini belirterek, “Rumi çok tatlı, bana Solange’ı hatırlatıyor” yorumunu yaptı. Bu yorum, Beyoncé’nin kız kardeşi Solange ile aralarındaki güçlü ailevi benzerliğe dikkat çekti. Başka bir hayran ise kızların babaları Jay-Z’den miras aldıkları bir özelliğe değinerek, “İkisinin de babasının burnu var” diye ekledi. Bu sevgi dolu sözlerin arasında meraklı bir hayranın, “Harika! Ama oğulları nerede?” sorusu yer aldı.

Şefkatli baba Jay-Z, Nevada, Paradise’daki Allegiant Stadium’da Blue Ivy’nin fotoğraflarını çekerken mutluluğun timsaliydi. Blue Ivy, salaş kargo pantolonu ve renkli spor ayakkabılarıyla kombinlediği kolej ceketi içinde havalı bir aura saçıyordu. Uzun örgüleri ise canlı görünümünü tamamlıyordu. Jay-Z, rahat atmosfere uyumlu bir şekilde grafiti desenli deri ceket, siyah eşofman altı ve bere takmıştı. Zaten ikonik tarzının tamamlayıcısı olan güneş gözlüğünü de unutmamıştı.

Rumi ise büyüleyici tamamen siyah bir kıyafetle görüntüye dahil oldu. Carter ailesi genellikle özel hayatları hakkında gizlilik tercih etse de, baba ve kızları arasındaki bu dokunaklı Super Bowl anı, hayranlara ailenin en küçük kızı Rumi’ye dair nadir bir görüntü sundu.

Beyoncé genellikle küçük çocukları hakkındaki detayları gizli tutmayı tercih etse de, ara sıra hayranlarına onların hayatlarından kesitler sunuyor. Örneğin 2017’de ikizler henüz bir aylıkken onlarla çekilmiş bir fotoğraf paylaşmıştı ve Rumi ile Blue Ivy’i de Renaissance turnesi belgeselinin fragmanında göstermişti.

Related post

Videos from internet: