“Aynı Nazik Gülümseme ve Güzel Gözler”: Andie MacDowell, 29 yaşındaki kızı Margaret Qualley ile birlikte prömiyere katıldı!

 “Aynı Nazik Gülümseme ve Güzel Gözler”: Andie MacDowell, 29 yaşındaki kızı Margaret Qualley ile birlikte prömiyere katıldı!

65 yaşındaki oyuncu Andie MacDowell, New York’ta düzenlenen bir etkinlikte kızı Margaret Qualley’ye destek vermek için nadir bir şekilde görüldü.

MacDowell, Qualley’nin ana rollerden birini oynadığı “Kaçak Güzellikler” filminin AMC Lincoln Square sinemasındaki galasına katıldı.

MacDowell, beline beyaz bir kemerle vurgulanan siyah, balıkçı yaka ve uzun kollu bir gece elbisesiyle şık görünüyordu. Formuna oturan kıyafet, zamansız güzelliğini ortaya çıkararak figürünü zarif bir şekilde ortaya koydu.

Elmas işlemeli küpeleri ve gümüş omuz çantası ile şıklığını tamamlayan MacDowell, estetik ameliyat ve botoks enjeksiyonlarından kaçınarak doğal yaşlanmayı tercih etti ve gri saçlarını gururla taşıdı.

Annesinin izinden giden Qualley, kristal detaylarla süslenmiş siyah dantelli, askısız midi bir elbiseyle göz kamaştırıcı görünüyordu. MacDowell’inkini anımsatan makyajı, gözlerini ön plana çıkarıyor ve bordo renkli rujla tamamlanıyordu.

Anne-kız ikilisi kameralar önünde mutlu bir şekilde poz verdi. MacDowell kutlama için bir kadeh şampanya kaldırdı. Qualley bir ara sevgiyle annesinin kucağına otururken, bir başka karede ise MacDowell tatlı bir şekilde kızını yanağından öptü.

Spotlight altında olmalarına rağmen yıldızlar etkinlik sırasında hamburger ve sosis gibi rahatlatıcı yiyeceklerin tadını çıkardı.

“Kaçak Güzellikler”, sırasıyla Qualley ve Geraldine Viswanathan tarafından canlandırılan Jamie ve Marian olmak üzere iki genç kadının Florida’nın başkenti Tallahassee’ye ani bir yolculuğa çıkmalarının hikayesini anlatıyor.

Related post

Videos from internet: