“90’ların Yıldızı Bridget Fonda Görünümüyle Hayranlarını Şaşırttı: Uzun Zamanın Aradan Geçmesi Fonda’yı Tanınmaz Hale Getirdi mi?”

 “90’ların Yıldızı Bridget Fonda Görünümüyle Hayranlarını Şaşırttı: Uzun Zamanın Aradan Geçmesi Fonda’yı Tanınmaz Hale Getirdi mi?”

90’ların güzellerinden B. Foundation, bugün bambaşka görünüyor. Üçüncü on yıl önce tanınmış bir oyuncu olan Foundation, 2000’lerin başında filmlere ara verdi ve o zamandan beri geri dönmedi.

Bir K. Tarantino filminde ve yerli hit “Mutlu Gün”de rol almasıyla tanınan ekranda unutulmaz bir yüz oldu.

59 yaşında, oyuncu 90’lardaki çekiciliğinden oldukça farklı görünüyor. Kilo alımı, grileşen saçları ve daha olgun bir görünümüyle, seyircinin tanıdığı o çekici kadından oldukça uzakta.

Paparazzi, yakın zamanda onu şu anki haliyle görüntüledi ve hayranlar şaşkınlıklarını ve nostaljilerini dile getirerek, bariz değişikleri sorguladı.

Hayranların yorumları, yaşlanmasını merak etmekten onu tanımakta güçlük çekmeye, artık bambaşka biri gibi göründüğünü söylemeye kadar uzandı.

Bazı hayranlar başarıya ulaştıktan sonra şu anki görünümünü benimsemekte özgür hissedebileceğini söyledi.

Bir süre boyunca halk, B. Foundation’ın neden oyunculuğu bıraktığını ve bu kadar dönüşüm geçirdiğini bilmiyordu.

Ancak araştırmacı gazeteciler, 2000’lerin başında omurgasına ciddi şekilde zarar veren ciddi bir trafik kazasından sağ kurtulduğunu ortaya çıkardı.

Bu olay, onun serbest hareket etmesini zorlaştırdı.

Bu değişim hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Onun oynadığı filmleri izlediniz mi?

Related post

Videos from internet: