11 çocuğun annesini hatırlıyor musunuz? Bunun ardından iki çocuğa daha doğurdu. Ailenin şu anki durumu nasıl görünüyor?

 11 çocuğun annesini hatırlıyor musunuz? Bunun ardından iki çocuğa daha doğurdu. Ailenin şu anki durumu nasıl görünüyor?

Yıllar önce, İskoçya’dan Alexis Brett, annelik yolculuğuyla dikkatleri üzerine çekti. Başlangıçta bir kız istemesine rağmen, ardı ardına on oğlan çocuğunu dünyaya getirdi.

Ailenin sevinci, sonunda uzun zamandır beklenen bir kızı kucaklarına aldıklarında doruk noktasına ulaştı.

Alexis ve eşi David, olağanüstü ebeveynlik yolculuklarını başarıyla sürdürürken bir ulusal fenomen haline geldiler. Tren şoförü olan David, büyük ailelerine olan kararlı desteğiyle alkışlandı.

On üçüncü çocuklarına kavuştuktan sonra, başka bir kız çocuğunu daha karşılayan Alexis, mutlu görünse de, daha fazla çocuk isteği devam etti. Buna rağmen, özellikle David’in Parkinson hastalığı nedeniyle erken emekli olmasından sonra, ailelerinin artık tamamlandığını kabul ediyor.

Bu kadar büyük bir evi yönetmek hiç de kolay değil. Alexis, Dingwall, İskoçya’daki evlerinin sürekli koşuşturma içinde olmasına rağmen, düzenli kalmasını sağlar.

Sık sık süpürme yapmaktan, çamaşırları ve yemek yapmaktan her şeyin sorunsuz işlemesini sağlar.

Aylık masrafları oldukça büyük, bunun temel nedeni yiyecek masraflarıdır ve bu da 3.000 sterlin kadar olabilir. Giysi ve diğer ihtiyaçlar için alışveriş yapmak da eklenir, ancak Alexis, her çocuğun kendi eşyalarına sahip olduğundan emin olur.

Büyük bir ailenin sevinçlerini ve zorluklarını kucaklarken, Alexis ve David paylaştıkları sevgi ve desteğe minnettardırlar.

Related post

Videos from internet: